Często zadawane pytania

Jeśli masz więcej pytań, na które potrzebujesz odpowiedzi, zostaw wiadomość lub pytania

Prawo jazdy jest zazwyczaj wydawane w ciągu 3 do 7 dni po zamówieniu usługi i zweryfikowaniu płatności poprzez wybranie w formularzu dostawy o wysokim priorytecie. O zezwolenie można ubiegać się w ciągu 7 dni roboczych. To znacznie podniesie cenę całkowitą.

Opłata za usługę jest wymagana z góry, ponieważ praktyki, badania wzroku, koszty egzaminów, instrukcje nauki jazdy muszą być rejestrowane (oczywiście z fałszywymi datami) i nie możemy pokryć tych kosztów na nasz koszt. więc proszę nie kontaktować się z nami w celu uzyskania płatności po dostawie!

Używamy tylko bardzo bezpiecznych i niemożliwych do wykrycia metod płatności dla Twojego i naszego bezpieczeństwa. Płatności, z których najczęściej korzystamy, to przelew bankowy, Moneygram, Western Union i za pośrednictwem kryptowaluty, takiej jak bitcoin.

Koszt wszystkich oferowanych przez nas licencji od praktyki do obsługi wynosi maksymalnie od 760 EUR do 2100 EUR. Koszt różni się w zależności od rodzaju wymaganego prawa jazdy, aw szczególności od najbliższego lokalnego biura motoryzacyjnego, w którym należy się zarejestrować. W rzadkich przypadkach może kosztować więcej niż wspomniany limit.

Licencja jest wysyłana listem poleconym (czas dostawy od 1 do 2 dni) na adres podany w formularzu zamówienia. Zapewnione zostanie również śledzenie, aby sprawdzić status przesyłki.

Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie i robimy to od lat ze 100% sukcesem. Oprócz referencji od naszych klientów możesz sprawdzić naszą stronę internetową, aby zobaczyć przykładowe dokumenty i przykładowe filmy. Codziennie otrzymujemy co najmniej 2-7 zleceń od klientów z całego świata, którzy po otrzymaniu dokumentów zawsze polecają nasze usługi innym. Więc bądźcie pewni naszej legalności.

Gdy wysyłasz dokument, wysyłamy Ci również dyskietkę weryfikacyjną, kod telefoniczny oraz link do bazy danych, za pomocą której weryfikujesz autentyczność dokumentu. Z dyskiem weryfikacyjnym będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje informacje przechowywane w rzekomym systemie bazy danych. Widzenie informacji w systemie oznacza, że dokument jest prawdziwym dokumentem. Dlatego musisz legalnie używać dokumentu.

Wprowadź numer kierunkowy swojego kraju, np. +48 dla Polski
Open chat
WhatsApp z nami